Nuo birželio 17 dienos UAB „Raguvilė“ pradėjo naują 3 metų trukmės projektą Klaipėdoje, skirtą pietinės miesto dalies (nuo Sausio 15-osios g. iki Jūrininkų pr.) bendrųjų erdvių tvarkymui ir priežiūrai.

UAB „Raguvilė“ nėra naujokė aplinkos tvarkymo srityje – šias paslaugas teikiame jau beveik 20 metų visoje Lietuvoje, įskaitant Alytų, Mažeikius, Telšius, Plungę ir Šilutę. Dabar džiaugiamės galėdami prisidėti ir prie Klaipėdos miesto tvarkymo.

Projekto metu prižiūrėsime šaligatvius, pėsčiųjų-dviračių takus, automobilių stovėjimo aikšteles, visuomeninio transporto stoteles, parkus, skverus ir kitas viešąsias erdves. Pasirūpinsime švaros palaikymu, lapų grėbimu, nukritusių šakų surinkimu, šiukšlių išvežimu ir kitais aplinkos tvarkymo darbais.

Mūsų tikslas – užtikrinti švarią, tvarkingą ir saugią aplinką miesto gyventojams bei svečiams. Didelį dėmesį skiriame aplinkai draugiškoms technologijoms ir triukšmo mažinimui. Daliai darbų naudojame modernią, pilnai elektra varomą techniką, kuri yra draugiška aplinkai ir kelia mažiau triukšmo.

Projekto įgyvendinimui praplėtėme savo darbuotojų komandą, kad galėtume užtikrinti kokybiškas ir savalaikes paslaugas tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais bei švenčių dienomis. Visi darbuotojai apmokomi dirbti taikant aukštus standartus ir nuolat tobulina įgūdžius.

Tikime, kad mūsų indėlis padės Klaipėdai tapti dar švaresniu ir patrauklesniu miestu tiek jo gyventojams, tiek ir svečiams.