Biokuro gamyba ir tiekimas

 

Apie biokurą

Biokuras – tai kuras iš biomasės, kurią sudaro biologiškai skaidžios biomasės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų žaliavos ir liekanos.

Malkos, kaip energijos šaltinis, buvo naudojamos nuo seno. Vystantis technologijoms, atsirado galimybė kuro gamybai panaudoti ir medienos atliekas, kurios netinkamos jokiai kitai paskirčiai. Medienos atliekų naudojimas biokuro gamybai leidžia efektyviau naudoti miškų išteklius.

Biokuro deginimo metu neišsiskiria CO2, todėl tai yra ekologiškas energijos šaltinis šilumos tinklų įmonėms. Biokuras gaminamas iš atsinaujinančių išteklių, todėl jo gamyba ir naudojimas yra skatinami valstybės.

Biokuro gamyba

Medienos skiedras biokurui gaminame iš medienos, kirtimo ar medienos apdirbimo atliekų: kelmų, žievės, šakų, pjuvenų ar jų briketų. Turime specialią biokurui gaminti ir transportuoti skirtą techniką.

Mūsų gaminamas biokuras atitinka medienos skiedros techninę specifikaciją energijos išteklių biržoje. Mediena dažniausiai įsigyjama su FSC 100% sertifikatu. UAB “Raguvilė” taip pat turi įsigijusi FSC® sertifikatą (licencijos kodas FSC-C152458), o tai užtikrina, kad produktai ir paslaugos atkeliauja iš gerai valdomų miškų, kurie teikia socialinę, aplinkosauginę ir ekonominę naudą.

Esant poreikiui, biokurą tiekiame pagal ilgalaikes sutartis.

 

Teikiame šias paslaugas:

  • Biokuro (medienos skiedra) gamyba
  • Biokuro tiekimas biokuro katilinėms

Būdami biokuro gamintojais, superkame ir kurui gaminti naudojame malkinę medieną, taip pat miško kirtimo atliekas, įvairią menkavertę medieną.

Surenkame menkavertę medieną, kuri jokiai kitai paskirčiai dažnai nėra tinkama – šakas, krūmus, lentpjūvių atliekinę medieną ir kt. Didesnius kiekius išsivežame patys.

 

Teikiame šias paslaugas:

  • Žaliavos biokurui gaminti supirkimas (malkinė mediena, miško kirtimo atliekos) iš miškų savininkų ir urėdijų
  • Laukų ir miestų želdynų tvarkymo atliekų (šakų, krūmų) surinkimas
  • Lentpjūvių atliekinės medienos surinkimas
  • Sąvartynų menkavertės medienos tvarkymas
  • Kelmų nugręžimo specialiu aparatu ar iškasimo ekskavatoriumi paslauga
  • Kelmų priėmimas

SUSISIEKITE SU MUMIS

Susisiekite telefonu arba el. paštu

Visoje Lietuvoje
Direktoriaus pavaduotoja Birutė Mikalauskienė
Tel.: +370 616 72433
El. p.: [email protected]

Užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime

Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys bus naudojami tik susisiekti su Jumis užklausos tikslais. Žvaigždutėmis žymimi privalomi laukeliai.