Biokuro gamyba ir tiekimas

 

Apie biokurą

 

Biokuras – tai kuras iš biomasės, kurią sudaro biologiškai skaidžios biomasės kilmės žemės ūkio, miškų ūkio ir susijusių pramonės šakų žaliavos ir liekanos.

Malkos, kaip energijos šaltinis, buvo naudojamos nuo seno. Vystantis technologijoms, atsirado galimybė kuro gamybai panaudoti ir medienos atliekas, kurios netinkamos jokiai kitai paskirčiai. Medienos atliekų naudojimas biokuro gamybai leidžia efektyviau naudoti miškų išteklius.

Biokuro deginimo metu neišsiskiria CO2, todėl tai yra ekologiškas energijos šaltinis šilumos tinklų įmonėms. Biokuras gaminamas iš atsinaujinančių išteklių, todėl jo gamyba ir naudojimas yra skatinami valstybės.

 

Biokuro gamyba

 

Medienos skiedras biokurui gaminame iš medienos, kirtimo ar medienos apdirbimo atliekų: kelmų, žievės, šakų, pjuvenų ar jų briketų. Turime specialią biokurui gaminti ir transportuoti skirtą techniką.

Mūsų gaminamas biokuras atitinka medienos skiedros techninę specifikaciją energijos išteklių biržoje. Mediena dažniausiai įsigyjama su FSC sertifikatu, o tai užtikrina, kad produktai ir paslaugos atkeliauja iš gerai valdomų miškų, kurie teikia socialinę, aplinkosauginę ir ekonominę naudą.

Esant poreikiui, biokurą tiekiame pagal ilgalaikes sutartis.

 

Teikiame šias paslaugas:

  • Biokuro (medienos skiedra) gamyba
  • Biokuro tiekimas biokuro katilinėms

Susisiekite

Direktoriaus pavaduotoja
Birutė Mikalauskienė
Tel.: 8 616 72433
El. p.: info@raguvile.lt

Gaukite pasiūlymą