Žvyruotų kelių laistymas

Šalyje dar gana didelė dalis kelių yra žvyruoti (nepadengti asfalto danga). Prie tokių kelių įsikūrusiems gyventojams ir įmonėms šiltuoju metų laiku kelių dulkėjimas kelia nepatogumų, todėl aktuali tampa kelių laistymo paslauga.

Laistant žvyruotus kelius, viršutinis žvyro dangos sluoksnis apdorojamas dulkėtumą mažinančiais reagentais. Veikiamos šių reagentų, smulkios žvyro dalelės drėkinamos ir stabilizuojamos, todėl nepatenka į aplinką ir jos neteršia.


Žvyruotų kelių laistymas naudingas, nes:

  • gerina gyvenimo kokybę
  • gerina eismo sąlygas bei saugumą
  • mažina neigiamą poveikį aplinkai
  • mažina transporto priemonių keliamą triukšmą
  • leidžia keliu važiuoti greičiau – taupo laiką ir kuro sąnaudas
  • mažina žvyrkelio dėvėjimąsi

 

UAB „Raguvilė” teikia žvyruotų kelių laistymo paslaugą įmonėms, organizacijoms bei gyventojams.
Paslaugą teikiame visoje Lietuvoje.Kuo laistomi žvyruoti keliai?

Žvyrkeliai laistomi specialiu tirpalu – kalcio-natrio chloridiniu sūrymu, kuris išgaunamas iš naftos fluido, separavimo būdu separatoriuje atskiriant skystį nuo naftos ir dujų.

Aukštos mineralizacijos sūrymu palaistyta žvyrkelio danga nakties metu sugeria į save drėgmę iš aplinkos oro ir šiltuoju paros metu (dieną) išlieka drėgna, todėl žymiai sumažėja dulkių (kietųjų dalelių) išsiskyrimas vykstant autotransporto eismui.

Tirpalas atitinka visus keliamus reikalavimus, nekenksmingas aplinkai ir sveikatai bei neteršia gruntinių vandenų.

 

Kiek laiko trunka laistymo efektas?

Teigiamas efektas mažėja palaipsniui ir išsilaiko apie mėnesį. Efektas taip pat priklauso ir nuo oro sąlygų (ilgiau išsilaiko esant drėgnesniems orams).

 

Kiek kainuoja žvyruotų kelių laistymas?

Paslaugos kaina priklauso nuo vietovės, laistomo kelio atkarpos ilgio bei kelio pločio.
Norite sužinoti tikslią kainą? Kreipkitės – tai nieko nekainuoja!

Kodėl verta rinktis mus?

Profesionali komanda. 18 metų darbo patirtis leidžia užtikrinti atliekamų darbų kokybę. Įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius ir visada siekiame geriausių rezultatų.

Lankstumas. Dirbame pagal ilgalaikes sutartis ir individualius užsakymus. Nesvarbu, ar paslaugų reikia vieną kartą, ar nuolat – kreipkitės ir mes pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Konkurencingos kainos. Visada siekiame pasiūlyti geriausias paslaugų kainas, tad jei Jums reikalinga kelių laistymo paslauga, susisiekite su mumis ir mes pateiksime konkurencingą pasiūlymą.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Susisiekite telefonu arba el. paštu

Visoje Lietuvoje
Direktoriaus pavaduotoja Birutė Mikalauskienė
Tel.: +370 616 72433
El. p.: [email protected]

Užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime

Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys bus naudojami tik susisiekti su Jumis užklausos tikslais. Žvaigždutėmis žymimi privalomi laukeliai.